רשימת מופעים

ג'קי לוי דודי לוי אביטל דן
ג'קי לוי ודודי לוי חוברים למופע משותף של הומור, מוסיקה ולימוד. המפגש בין השניים, המגיעים מעולמות שונים, נוגע בנקודות נפיצות כמו זוגיות, תיקון, וכמובן תיקון הזוגיות... ומתחבר לכדי הופעה שהיא חגיגה של מוזיקה, הומור וזהות יהודית ישראלית.
חגיגה ירושלמית של שירים, סיפורים והומור שיגלגל אתכם מצחוק וגעגוע ממחנה יהודה עד גינות סחרוב. ירושלים היא המון דברים, והם תמיד מחולקים לירושלים של מטה ושל מעלה. המפגש בין שירי ירושלים לבין הסיפור וההומור של העיר שחוברהלה, הוא חיבור מדוייק בין י' של מעלה וי' של מטה.
אביטל דן, ג'קי לוי, אריאל הורביץ
כשקיבוצניק מצפון תל-אביב נפגש עם ירושלמי מבת ים... מנקודת מבטם של אריאל הורוביץ וג'קי לוי מתגלה הוויה ישראלית מוכרת אך גם קצת אחרת. מופע אינטימי, מפתיע, ומאוד ישראלי... לכו גם אתם.
צילום: חנוך גריזיצקי- קיקי רוטשטיין הפקות
הכל התחיל לגמרי במקרה, אם בכלל יש מקרים בעולמנו. חנן יובל השלים את העבודה על הפרוייקט "סידור אישי" שבו הוא אסף תפילות שלו ושל אחרים; שר והלחין תפילות מתוך המסורת ומחוצה לה. ג'קי לוי בסך הכל הוזמן לראיין אותו לכבוד צאת האלבום. אבל משהו קרה שם באותו ערב בכפר בלום, ובמקום שאלות ותשובות, התחברו השירים לסיפורים, הראיון הפך למופע חי, וגם התפילה עצמה חזרה להיות פעולה טבעית ופשוטה, שלא שייכת לשום מגזר.
ג'קי לוי וקובי אריאלי
שעה וחצי של מיטב הקטעים מהמופעים השונים של ג'קי לוי וקובי אריאלי.
ג'קי לוי והמדרגות- בית ברודט תל אביב 2011
ג'קי לוי והמדרגות מתפלפלים עם הפיוט ומוציאים לאור ניצוץ של הומור ערב של פיוט ושיח, בו נפרש בפני הקהל עולם חדש של מוזיקה, ועולם חדש של הפיוט - עם פיוטים מהעבר ופיוטים בני זמננו, וכל זאת תוך שזירת ההומור הסוחף של ג'קי, והשירה המרטיטה של אילן דמרי.
ג'קי לוי מתוך "צחוק עשה לי"
ליהודים יש הומור בריא. זוהי תופעה שכמעט ואין עליה מחלוקת. בתחילת המאה העשרים ואחת, יהודים אמריקאיים מצליחים לגלגל מצחוק אפילו צופי קולנוע קוריאניים וסקנדינאבים. הם כבר לא עושים את זה בhידיש, אבל הבדיחות, הטכניקה ואמנות ה-ויץ זהות פחות או יותר לאלו ששימשו את הסבא הבדחן בעיירה. היהודים צוחקים, אבל מה עם אלוהי היהודים ? האם מאמיניו חושבים שגם הוא צוחק, או לפחות מבין בדיחה טובה ?!
ג'קי לוי וחברי הקלבת
אחרי חמש שנים שבהן "קלבת שבת", עם ג'קי לוי ושחקני-יוצרי הקלבת, הפכה לתופעה היסטרית בירושלים- היא ממשיכה להפתיע! הם מסתובבים בדרכים ומטפלים בפרשת השבוע ובמקורות היהודיים, וגם באקטואליה, עם המון אהבה אבל בלי הרבה רחמים. יש שם הכול, שירים מערכונים, סיפורים ולימוד והם חיים יפה מאוד ביחד, תודה ששאלתם !
ג'קי לוי וחכם דוד מנחם - פסטיבל "לא בשמים" כפר בלום 2012
מפגש מרתק בין ג'קי לוי לחכם דוד מנחם המשלב סיפורים, לימוד, הומור, מוסיקה ופיוטים.
ג'קי לוי בתמונה מתוך מופע הסיום של בית המדרש 21/7/2010
לתרבות היהודית מסורת ארוכה של סיפורים, שהועברו בעל פה, אשר כיום שמורים בעיקר בין הדפים הכתובים. בכדי להשיב סיפורים אלו לתודעת הקהל הישראלי, ומתוך רצון לעודד דיבור מחודש עם החומרים, עיבודים, ביצועים מגוונים ויצירה בהשראתם, הוקם בית מדרש המכשיר מספרי סיפורים. ג'קי לוי מעביר במסגרת בית המדרש כיתת אמן ומלווה את הלומדים בתהליך היצירה משלב ההיכרות עם הטקסט הסיפורי ועד לביצועו לפני קהל.
ג'קי לוי, קובי אריאלי ומשה להב
משה להב מארח את ג'קי לוי וקובי אריאלי למופע משולש של שירה ישראלית, סיפורים ושאר רוח.