הנחייה והרצאות

הנחייה 

לאורך השנים ג'קי מנחה טקסים רשמיים ורשמיים פחות, אירועי חברה ומחוות עבור יוצרים ויוצרות מן השורה הראשונה בתרבות הישראלית.

בין היוצרים יהודה עמיחילאה גולדברג, תרצה אתר, אלכסנדר פן, נתן זך, יעקב אורלנד, עלי מוהר, אהוד מנור, דליה רביקוביץ, אברהם שלונסקי, שמרית אור ועוד.

ג'קי הנחה טקסים ממלכתיים וביניהם טקסים במעמד נשיא המדינה, ראש ממשלת ישראל, נשיא בית המשפט העליון וצמרת השלטון.

טקס פרס ישראל 2010 בבניני האומה בירושלים, טקס יום ירושלים בגבעת התחמושת תשע"ב.

חידון התנ"ך לנוער- השלב הארצי, עצרת הזכרון לשואה ולגבורה בקיבוץ לוחמי הגטאות, טקס יום הזכרון לחללי צה"ל בבת-ים בשנת תשע"ב, העצרת המרכזית ליום הזכרון ברשל"צ ועוד.

הצעה לספר- הנחיית המחווה לשבוע הספר במשכן כנסת ישראל- חברי כנסת מכל המפלגות קוראים קטעים מספרים ושירים שעיצבו את חייהם ותפישת עולמם.  

פסטיבל "לילות בית שאן" 2012- הנחיית המופע המרכזי בתאטרון הרומי "מאנדלוסיה עד ברצלונה" עם התזמורת האנדלוסית והסולנים שלומי סרנגה ומישל זריהאן.

בנוסף, מנחה ג'קי אירועים בסדרי גודל שונים: אירועי חברות עיסקיות, אירועים של ועדי עובדים ואגפים במוסודות ציבוריים וכן אירועים משפחתיים ופרטיים.

לתיאום והזמנת אירועי הנחייה למגזר הפרטי, העסקי והציבורי ניתן להתקשר  054-6618446

 

הרצאות

ג'קי מרצה בפורומים שונים – נוער ומבוגרים, דתיים וחילוניים - בתחומים הקשורים ליהדות ותרבות, הומור, תיאטרון, תקשורת והקשר ביניהם. 
סדרות של הרצאות באוניברסיטה הפתוחה [ אסכולות ], קתדרא, בית המדרש "בינה" ומכללת השחר.ג ספריות, בתי ספר וערבי צוותים בחברות, הרצאות תוכן במגזר הפרטי ובמגזר העסקי בכל רחבי הארץ.

בשנים האחרונות מתעמק ג'קי בסיפור התלמודי, והוא אולי היחיד שבוחן את הסיפורים הללו כמספר סיפורים מקצועי שבודק חומרי גלם לביצוע בימתי. התוצאה היא תמיד רלוונטית, מפתיעה וחיה.

מספר דוגמאות להרצאות מן השנים האחרונות:   

  • מדרש ביתי - הסיפורים הכי טובים על בית המדרש הישן הם אלו שיש בהם פלישה לא צפויה. העולם פולש אל בית המדרש, בית המדרש פולש אל החיים האמיתיים שבחוץ. בדיוק כמו בימינו תמיד יש שם חכמים שהפלישה הזאת היא סוף העולם מבחינתם ואחרים שמקדמים אותה בחיוך. על פלורליזם והסתגרות בארבע מעשיות תלמודיות
  • בוקר טוב אליהו- אליהו הנביא שצץ מדי פעם באגדות, מעשיות ושירי ילדים, הוא אליהו אחר לגמרי מהנביא התנ"כי ההוא. קריאה חדשה בדמותו של עושה הנסים הקדמון ובתיקון האינסופי שהוא חייב לעבור. 
  • עקדת יצחק- מדוע מתעקשים יהודים לטעון שגדולתו של אברהם היא הנכונות להקריב את בנו ? מה בעצם מספר סיפור העקידה, ומה הקשר למחזמר "עוץ לי גוץ לי" ?
  • המקרה המיוחד של דוד המלך - מי צריך ייחוס ? ממה בכלל מורכבת כאריזמה ? זה סוג השאלות שעולות כשבוחנים את הסיפורים על דוד המלך, ובעיקר את הפתיחות שלהם. שיחה עם מספר סיפורים על דמויות גדולות וקטנות, ועל איך פותחים סיפור.
  • מי מפחד מאסתרינה - על אסתר המלכה ונשים גיבורות נוספות מארון הספרים היהודי. 
  • הסיפור הירושלמי שלי- אם תתעקשו ניתן לקרוא לזה "הרצאה"
  • הרצאות נוספות הנוגעות בהומור היהודי, סיפור סיפורים בכלל וסיפורים תלמודיים בפרט ועוד...

לתיאום והזמנת הרצאות ניתן לפנות לתיבת "צור קשר" באתר